1. Tanımlar
 • Platform: Kare Menü Platformu
 • Menü Yöneticisi: Kare Menü platformunu kiralayan kişi / işletme
 1. Platform Kullanımı
 1. Platformun 1 yıllık olarak kiralamasından sonra menü yöneticisi bilgileriniz tarafınıza bir e-posta ile gönderilecektir. E-posta içeriğinde menünüzün linki, kullanıcı adı ve şifreniz yer alacaktır.
 2. Menüde kullanmak istediğiniz kategoriler (çorba, kebap, sushi vb.) kiralama işleminden sonra bilgi@karemenu.net adresine gönderilmelidir. Kategori yaratılması Platform sorumluluğundadır. Kategori değişikliğini istediğiniz zaman yapabilirisiniz.
 3. Menü Yöneticisi Platform’da oluşturduğu ürün portföyünün doğruluğundan, yasa dışı olmayıp, kanunlara uygun oluşundan ve İşletme sayfasına koyduğu her türlü ürün ve diğer görsellerin telif haklarına sahip olmak zorundadır.
 4. Ürün girişleri( ürün adı, ürün açıklaması, fiyat ve ürün resimi yüklemesi) menü yöneticisi sorumluluğundadır.
 5. Alkol içeren ürünlerde resim kullanılmamaktadır.

 

 1. Ücretlendirme
 1. Kare menü platform kiralama süresi ücreti 1 yıl içindir.
 2. Ekli linkden güncel fiyata ulaşılabilirsiniz.
 1. Platformun Kullandığı Bilgiler
 1. Platform’un Menü Yöneticisi, Menü Yöneticisi ve işletmelere ait ne tip bilgileri aldığını, Gizlilik Politikası ve çerez (https://karemenu.net/gizlilik-politikasi/) sayfamızdan okuyabilirsiniz.
 1. Bilgilerin Doğruluğu
 1. Platform’a kayıt sırasında Menü Yöneticisinin verdiği kişisel bilgileri (Ad Soyad, Email, Telefon) doğru olmalıdır.
 2. Menü Yöneticisi, vermiş olduğu iletişim bilgileri üzerinden kendisi ile Platform hakkında iletişime geçilmesini kabul eder.
 3. Menü Yöneticisi, yasadışı ürün satan bir işletme sayfası oluşturmayacağını taahhüt eder.
 4. İşletme sayfasına ait verilerin doğruluğundan Menü Yöneticileri sorumludur.
 5. İşletme sayfasındaki ürün,fiyat ve fotoğraf bilgilerinin doğruluğunu sağlamaktan Menü Yöneticisi sorumludur.
 1. Menü Yöneticisi Güvenceleri
 1. Menü Yöneticisi, bilgilerini başkaları ile paylaşılmayacaktır.
 2. Menü Yöneticisinın oluşturduğu İşletme sayfaları 3. Kişilere devredilemez.
 1. Mücbir Sebepler
 1. Mücbir sebepler Platform’un sağlıklı bir ekosistem olmasını temin etmek için oluşturulmuştur. Amaç kişilerin yetkilerine el koymak değil, Platform’un güvenli biçimde büyümesini temin etmektir.
 2. Menü Yöneticisi kanunlara uygun olmayan ve toplum ahlakına aykırı ürün ve hizmetleri işletme sayfasına koyması halinde, Platform Menü Yöneticisinin işletme sayfasının içeriğini kısıtlamaya, silmeye, el koymaya, Menü Yöneticisi hesabını kısıtlama ve kapatma yetkisine sahiptir.
 3. İşletme sayfalarında kullanılan görsellerin herhangi bir telif hakkını ihlal etmediğinden İşletme sayfasını oluşturan Menü Yöneticisi sorumludur.
 4. İşletme sayfasında kullanılan görsellerin telif haklarını ihlal etmesi durumunda Platform İşletme sayfasındaki görselleri kaldırma hakkını saklı tutar.
 5. Platform teknik altyapı değişikliği yaptığı durumlarda ücret ödemeden sistemde bulunan işletmelerin işleyişini değiştirme, kısıtlama ve silme yetkisine sahiptir.
 1. Menü Yöneticisi Sözleşmesindeki Değişiklikler
 1. Platform, Kullanım koşulları üzerinde değişiklik ve güncelleme yapma hakkını saklı tutmaktadır.
 2. Platform Menü Yöneticisi Sözleşmesi’nde yapılan değişiklikleri Menü Yöneticilerini kayıtlı emailleri üzerinden bildirir. Email’in Menü Yöneticisine ulaşmadığı durumda, güncel sözleşmeyi Platform’un websitesi üzerinden takip etmek Menü Yöneticisinin sorumluluğundadır.
 3. Menü Yöneticisi Sözleşmesi’nin güncel versiyonunu takip etmek, Menü Yöneticisinin sorumluluğundadır.
 1. Sorumluluk
 1. Hizmetlerimizin elektronik ortamda sunulması sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, gecikme, virüs, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan Platform sorumlu değildir.
 2. Platform içerisine yazılan iletişim bilgilerindeki telefon numaralarına ve sosyal medya hesaplarına gelecek herhangi bir yazılı veya sözlü mesajdan dolayı Platform sorumlu tutulamaz.
 1. Teknik Destek
 1. Platform’a yapılan teknik destek talepleri Pazartesi – Cuma TSİ 09:00 – 17:00 arası takip edilir.
 2. Platform’a teknik destek talebinde bulunma yöntemlerini teknik destek sayfasında (https://karemenu.net/teknik-destek/) bulunmaktadır.
 3. Mesai saatleri dışında; bayramlarda, resmi tatillerde ve haftasonu yapılan teknik destek talepleri bir sonraki mesai gününe kalır.
 1. İletişim
 1. Menü Yöneticisi Sözleşmesi hakkında soru, görüş ve öneriler İletişim sayfası (https://karemenu.net/iletisim/)  üzerinden Platforma iletilebilir.

 

Sepetim
Dilek listesi
Son Görüntülenen
Ürünleri karşılaştır (0 Ürünler)
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Kategoriler
Wait! before you leave…
Get 30% off for your first order
CODE30OFFCopy to clipboard
Use above code to get 30% off for your first order when checkout

Recommended Products